Огляд OnePlus Buds Pro 3

22 листопада 2024

Привіт, друзі. Сьогодні поговоримо про флагманські TWS-навушники з преміальної лінійки Ванплас. Уже можна купити OnePlus Buds Pro 3 за приємною ціною і насолоджуватися високою якістю звуку. Ця модель прийшла на зміну Buds Pro 2, у яких зібралася велика база фанатів. Навушники OnePlus завжди заслуговували на окрему увагу і захоплення, тому давайте швидше знайомитися з цікавим гаджетом.


Технічні характеристики

Конструкція:

Внутрішньоканальна

Підключення:

Бездротове, Тrue Wireless Stereo

Розміри:

33.60 х 21.15 х 25 мм (без зарядного чохла), вага кожного навушника – 5 грамів

Матеріали:

Пластик, штучна шкіра на кейсі

Кольори:

Бежевий (Lunar Radiance), чорний (Midnight Opus)

Версія Bluetooth :

5.4

Захист від вологи:

IP55 (від бризок та пилу)

Радіус дії:

10 метрів

Частотний діапазон:

10 - 40000 Гц

Чутливість:

97 дБ

Вид випромінювачів:

Динамічні

Кількість випромінювачів:

2 штуки

Діаметр випромінювачів:

11 та 6 мм

Шумопридушення:

Активний (адаптивний ANC)

Підтримка голосового помічника:

Google Assistant , Apple Siri

Мікрофон:

3 штуки в кожному навушники

Шумопридушення в мікрофоні:

ENC

Функції та можливості:

Прозорий режим , Multipoint, Spatial Audio

Кодеки:

AAC, LHDC

Ємність кейсу:

566 мАг

Місткість навушників:

58 мАг

Час автономної роботи:

До 10 години (без кейсу), до 25 години (з кейсом)

Бездротова зарядка:

Є

Ціна:

5 999 грн

Як бачимо, перед нами типовий представник преміальних бездротових навушників. OnePlus Buds Pro 3 можуть похизуватися активним шумозаглушенням, двома випромінювачами великого діаметра, вологозахистом, невеликою вагою, корисними функціями та хорошою автономністю. Ціна немаленька, що підтверджує високу якість.

Комплектація, дизайн, управління

Коротенько розглянемо комплект поставки OnePlus Buds Pro 3. Тут самий мінімум: навушники у футлярі, шнур USB-C і три додаткові амбушюри різних розмірів. Гаджет приходить у простій чорній прямокутній коробці з червоними елементами. 

А ось дизайн самих навушників не можна назвати спрощеним. Вони мають доволі стильний і цікавий вигляд. Ніжка глянцева і дзеркальна, а верхня частина матова. Щоправда, дзеркальна поверхня охоче збирає сліди від пальців.

OnePlus Buds Pro 3 випущені у двох кольорах – бежевому (який більше схожий на білий) і чорному. У матеріалах використовується міцний пластик. Кейс заокруглений, з покриттям з екошкіри. 

Управління здійснюється за допомогою легких тапів. При цьому сенсорна панель має трохи іншу текстуру, пальцями легко знайти потрібну область. Команда виконується через легке клацання.

Основні команди:

  • Відтворення/пауза, прийняття/завершення виклику – одне натискання.
  • Скидання вхідного дзвінка, перемикання на наступний трек – подвійне натискання.
  • Повернення до попереднього аудіо – потрійне натискання.
  • Рух вгору – збільшення гучності, рух донизу – зниження гучності.
  • Утримування протягом 1 секунди – активація або деактивація шумозаглушення.

Розмір кожного навушника – 33.60 х 21.15 х 25 мм, вага – 5 грамів. Габарити кейса становлять 64.7 x 52.45 x 25.75 мм.

OnePlus Buds Pro 3 поставляються з амбушурами середнього розміру. Посадка у вусі щільна, при фізичних заняттях не випадають. Якщо встановлені амбушюри не підходять, можна поміняти на інші з комплекту. 

Апаратна частина

У технічних характеристиках навушників розбираються не всі користувачі, але ми повинні озвучити основні параметри.

  • У OnePlus Buds Pro 3 широкий частотний діапазон – від 10 до 40000 Гц. Це означає, що пристрій з легкістю відтворює низькі, середні та високі частоти в належній якості.
  • Чутливість у межах 97 дБ, що гарантує відмінну гучність.

Аудіогаджет отримав два динамічні випромінювачі (динаміки) діаметром 11 і 6 мм. Що примітно: реалізована система подвійного ЦАП. Це цифро-аналоговий перетворювач: один підключений до НЧ-динаміка, другий – до ВЧ-динаміка. На практиці це дає поліпшене й об'ємне звучання, оскільки два перетворювачі відповідають за різні частоти.

Якість звуку

Виробник заявляє, що за налаштування звуку в OnePlus Buds Pro 3 відповідала данська компанія Dynaudio, відома своєю акустикою. Нам обіцяють, що дані навушники повинні звучати не гірше повноцінної колонки Dynaudio. 

У звичайних умовах складно перевірити, наскільки ця заява відповідає дійсності, але звучання у Ванпласів справді приголомшливе. Підтримуються необхідні кодеки AAC і LHDC. Гаджет не розчарує, навіть якщо ви справжній меломан і дуже прискіпливі до звуку.

Buds Pro 3 дають змогу з насолодою слухати будь-який жанр музики – від важкого металу до витонченої класики. Кожна нота оброблена і звучить на потрібній частоті. Баси виразні та опрацьовані, верхні частоти чисті та легкі. Присутній величезний запас гучності.

Шумозаглушення і мікрофон

Як і личить флагманській Bluetooth-гарнітурі, OnePlus Buds Pro 3 отримали повноцінне активне шумозаглушення. Користувач може вибрати його інтенсивність або довіритися автоматичному інтелектуальному налаштуванню. 

Говорити зі співрозмовником через навушники дуже комфортно. У кожному реалізовано цілих 3 мікрофони високої якості. Навіть якщо йдете жвавою вулицею або їдете в метро – чути добре. За це варто похвалити робоче шумозаглушення ENC.

Підключення до смартфона і додаток HeyMelody

Далі поговоримо про програмну складову OnePlus Buds Pro 3. Для навушників розроблено багатофункціональний додаток HeyMelody, який встановлюється на телефон.

  • Є просунутий еквалайзер, який називається Sound Master. Можна ввімкнути режим живого звучання, серенади або басів. Універсальний варіант підходить для всіх композицій. Також присутнє ввімкнення імітації звучання як у Dynaudio.
  • Zen Mode Air пропонує приємні фонові звуки, наприклад, шум хвиль. Це актуально, коли не хочеться слухати треки, але потрібно відгородитися від зовнішніх звуків. Круто заспокоює і налаштовує на плідну роботу або навчання.
  • Якщо не знаєте, які амбушюри вибрати, скористайтеся підбором у застосунку. Алгоритми сканують вашу вушну раковину та пропонують найбільш комфортний варіант.

Також у застосунку можна змінити керування, налаштувати рівень шумозаглушення і режиму прозорості, поекспериментувати з Dolby Atmos, запустити ігровий режим.

Функціонал

У OnePlus Buds Pro 3 величезний набір функцій і можливостей. Крім усього перерахованого вище, присутній режим просторового аудіо, автопауза, пошук навушників, Multipoint. Підтримується взаємодія з голосовими помічниками Google Assistant або Siri від Apple. Загалом, за функціоналом – це один з найкращих варіантів на технологічному ринку.

Автономність

Огляд OnePlus Buds Pro 3 добігає кінця, а це означає, що настав час згадати автономність. Ємність футляра становить 566 мАг, а кожен навушник на 58 мАг. Виробник одразу вказав час роботи на одному заряді за різних сценаріїв використання:

  • Безперервне прослуховування музики – 6 годин.
  • У режимі розмови – 4 години з активним шумозаглушенням.
  • Середній час роботи з вимкненим ANC – 10 годин.
  • Загальний час роботи з кейсом – 25 годин із шумозаглушенням і 43 години без нього.

Для повного заряджання знадобиться близько 60 хвилин. А підживлення протягом 10 хвилин забезпечить ще три години прослуховування аудіо. Погодьтеся, що показники гідні.

Ціна та висновки

У нашому інтернет-магазині можна придбати OnePlus Buds Pro 3 у двох кольорах за ціною 5 999 грн. Це цілком виправдана вартість для такої Bluetooth-гарнітури. Ми отримуємо звук найвищої якості, активне шумозаглушення, повноцінний застосунок, багато корисних опцій, вологозахист IP55 від бризок і пилу та відмінні показники автономності.

Якщо готові заплатити за навушники близько 6 тисяч грн, сміливо купуйте OnePlus Buds Pro 3. Ці красені довго прослужать вірою і правдою та радуватимуть щоразу. Стильний дизайн і преміальні матеріали корпусу – ще одна крута перевага. За допомогою Bluetooth їх також можна під'єднувати до планшета чи ноутбука.

Сподіваємося, що огляд OnePlus Buds Pro 3 був корисний і цікавий. До зустрічі!

Інтернет-магазин Androprice пропонує вигідні ціни на нову та уживану техніку.