Огляд OnePlus Pad 2

15 квітня 2025

Привіт, друзі. Планшетні ПК - рідкісні гості в нашій студії, оскільки серед усього асортименту реально мало гідних моделей на Android. Але ми все одно знайшли дещо цікаве, а саме планшети OnePlus. Вони приємно дивують своїм дизайном і параметрами. Купити OnePlus Pad 2 можна за досить приємною ціною. Це преміальний пристрій, який підтримує багато флагманських фішок. Подивимося на його переваги і, можливо, недоліки.

Технічні характеристики

Комплектація

Дизайн, матеріали, розміри, аксесуари

Технології та датчики

Дисплей

Продуктивність і пам'ять

Програмне забезпечення

Камери

Автономність і зарядка

Ціна і висновки

Відеоогляд

Технічні характеристики

Матриця:

IPS

Діагональ екрана:

12.1 дюйм

Роздільна здатність екрана:

2120 x 3000 пікселів

Інші параметри дисплея:

Частота оновлення – 144 Гц, підтримка HDR10+ та Dolby Vision, стандартна яскравість – 600 нит, пікова яскравість – 900 нит, щільність пікселів – 304 ppi

Кольори:

Nimbus Gray

Габарити:

268.7 x 195.1 x 6.5 мм, вага 584 грами

Матеріали:

Алюміній

Процесор:

4-нанометровий Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3

Одне ядро Cortex-X4 із тактовою частотою 3.3 ГГц + три ядра Cortex-A720 із тактовою частотою 3.2 ГГц + два ядра Cortex-A720 із тактовою частотою 3.0 ГГц + два ядра Cortex-A520 із тактовою частотою 2.3 ГГц

Графічний прискорювач:

Adreno 750

Операційна система:

Android 14, оновлення до Android 15, фірмова оболонка OxygenOS 15

Варіанти пам'яті:

8/128, 12/256 ГБ

Основна камера:

Основний модуль: роздільна здатність 13 Мп, діафрагма f/2.2, сенсор 23 мм

Запис відео в 4K@30fps

Фронтальна камера:

Роздільна здатність 8 Мп, діафрагма f/2.3, сенсор 24 мм, розмір матриці 1/4.0", розмір пікселя 1.12µm

Запис відео в 1080p@30fps

Звук:

Стерео, шість динаміків

Технології:

Bluetooth 5.4, Wi - Fi 7

Аксесуари:

Стилус, клавіатура

Місткість батареї:

9510 мАг

Потужність зарядки:

67 Вт (до 100% за 81 хвилину)

Ціна:

19 199 грн (12/256 ГБ)

Як бачимо, OnePlus Pad 2 - справжній монстр в алюмінієвому корпусі з величезним екраном, найпотужнішим чипсетом і хорошою автономністю. Наявність офіційного стилуса і клавіатури відразу дає зрозуміти, що пристрій можна використовувати для роботи. Продовжуємо це багатообіцяюче знайомство. 

Комплектація

Не зраджуємо нашим традиціям і для початку дивимося на комплект поставки. На глобальному ринку OnePlus Pad 2 продається у великій, але тонкій коробці біло-червоного кольору. Все виконано якісно і приємно, хоча кількість комплектуючих трохи засмучує. Тут немає блоку живлення. Виробник поклав тільки документацію і шнур USB-C. 

Захисну плівку можна самостійно наклеїти на екран OnePlus Pad 2. Вона обійдеться приблизно в 700 грн. Чохол у вигляді підставки або клавіатури також купується окремо. Але про аксесуари поговоримо трохи пізніше, а поки зосередимося на зовнішньому вигляді планшета.

Дизайн, матеріали, розміри, аксесуари

Коли наживо бачиш OnePlus Pad 2, отримуєш реальну естетичну насолоду. Він має приголомшливий вигляд - не просто, як китайський планшет, а як дорогий пристрій із флагманської категорії. Можемо сказати, що його дизайн не поступається Айпадам. 

OnePlus Pad 2 повністю зроблений з алюмінію: що каркас, що задня кришка. Метал холодить долоні і тактильно дуже приємний. Збірка планшета на висоті: жодних скрипів або люфтів. Ось правда, ним хочеться користуватися вже тільки через зовнішні дані. Компанія постаралася на славу і випустила гідного красеня.

З OnePlus Pad 2 не соромно відвідати якийсь захід, брати його на роботу або в подорожі. Він строгий, класичний, з рівними лініями і м'якими заокругленнями по краях. 

Випускається тільки в одному консервативному кольорі під назвою Nimbus Gray. Це універсальне забарвлення, яке підійде будь-якому користувачеві, незалежно від статі, віку і роду діяльності. 

Планшет великий, але дуже тонкий і відносно легкий. Габарити OnePlus Pad 2 становлять 268.7 x 195.1 x 6.5 мм з вагою 584 грами. Зручно носити в сумці або рюкзаку. І під такий худенький корпус примудрилися помістити цілих шість динаміків.

Звук у Ванпласа гучний і якісний, але не найкращий серед планшетів. Це якщо детально порівнювати звучання і чіплятися до деталей. При повсякденному використанні, коли просто дивишся фільм або спілкуєшся по відеозв'язку, проблем точно не буде. 

OnePlus Pad 2 підтримує фірмовий стилус, який купується окремо. Його точно оцінять студенти, вебдизайнери та художники. Загалом, усі користувачі, які працюють із графікою, будуть у захваті.

Можливо, Android і не такий універсальний, як iPad, але можна встановити зручні додатки для нотаток і замальовок. Верхня грань оснащена магнітним тримачем для стилуса. 

Знизу планшета розташований конектор для підключення до клавіатури. Є фірмова з тачпадом. Клавіатура дуже якісна, має вигляд і відчувається дорого. Під стать самому пристрою. Єдиний недолік - не додали підсвічування. Цей аксесуар також підійде для роботи і навчання. Наприклад, для швидкого і комфортного набору тексту. 

Дизайн OnePlus Pad 2 чудовий, як і матеріали корпусу. Нам сподобалося абсолютно все в його зовнішньому вигляді - тонкий корпус, строге забарвлення. Підтримка фірмових комплектуючих - величезний плюс. Оцінять навіть найвибагливіші користувачі.

Технології та датчики

Незважаючи на всі принади OnePlus Pad 2, без недоліків теж не обійшлося. По-перше, тут немає сканера відбитків пальців. Згодні з тим, що реалізувати підекранну технологію було б доволі дорого. Але могли б додати фізичну кнопку, як, наприклад, у базових Айпадів. 

Для захисту особистих даних доведеться встановлювати цифрову комбінацію або вмикати Face ID. Перший варіант не дуже зручний, другий спірний у плані безпеки.

Другий мінус OnePlus Pad 2 - не підтримується SIM-карта. Багато виробників випускають дві версії планшета: з Wi-Fi та LTE, щоб у користувачів був вибір. OnePlus вирішили обмежитися тільки Вай-фаєм. Якщо знадобиться підключення до мережі десь на природі, доведеться роздавати мобільний інтернет зі смартфона. 

Ну і, по-третє, немає GPS. Використовувати OnePlus Pad 2 як навігатор не вдасться. З інших датчиків завезли акселерометр, компас і гіроскоп. Погодьтеся, що набір сенсорів і технологій обмежений.

Дисплей

Окей, поговоримо про екран OnePlus Pad 2. Тут точно є, що сказати. Почнемо з того, що матриця величезна, діагоналлю 12,1 дюйм. Рамки навколо дисплея тонкі та симетричні, дивитися на передню панель планшета дуже приємно. 

Замість AMOLED розробники вирішили обмежитися IPS. Плюси цієї технології - повна відсутність ШІМу. Відповідно, очі не будуть втомлюватися після тривалого перегляду відео або читання електронних книг.

Роздільна здатність 2120 x 3000 точок ідеальна для такої діагоналі. Ніякого зерна, картинка деталізована, об'ємна і насичена. Режими Dolby Vision і HDR10+ забезпечують додатковий комфорт і режим занурення при перегляді на офіційних сервісах, таких як Netflix. 

Частота оновлення екрана OnePlus Pad 2 становить 144 Гц, що ідеально для динамічних відео та ігор. Тим, хто користується планшетним ПК на вулиці, важлива максимальна яскравість дисплея. Сьогоднішній герой на піку видає 900 ніт, середнє значення - 600 ніт. Цього достатньо в сонячний день. Багато бюджетних китайських планшетів обмежені яскравістю 300-400 ніт, і ось там виникають уже незручності. 

OnePlus Pad 2 - найкраще, що можна вибрати для споживання контенту. Це крутий мультимедійний пристрій, а стилус підходить для виконання робочих завдань.

Продуктивність і пам'ять

Усередині нашого героя встановлено потужний чипсет Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Він демонструє просунутий рівень як при повсякденному використанні, так і у вимогливих іграх.

При стрес-тестах обчислювальних і графічних ядер тротлинг присутній, але він не критичний. Процесор, як-не-як, дуже гарячий, і навіть величезного корпусу недостатньо для повного розсіювання тепла. 

При цьому тротлинг не впливає негативно на реальну продуктивність OnePlus Pad 2. Будь-яку іграшку на кшталт Honkai: Star Rail або Zenless Zone Zero можна запускати на ультрависоких параметрах. Процес максимально плавний, без мікролагів і мікрофризів. 

Якщо любите грати на великому екрані - однозначно придивіться до Ванпласу Пад 2. За бажання можна підключити геймпад, що зробить процес ще цікавішим. 

Потужні програми для монтажу відео та графіки працюють як годинник. Будь-який застосунок, доступний на Android, функціонує стабільно і розкриває всі свої можливості.

OnePlus Pad 2 випущений лише у двох модифікаціях - 8/128 і 12/256 ГБ. Рекомендуємо купувати просунуту версію, щоб насолодитися всіма фішками планшета і не переживати про брак вільного місця. 

Програмне забезпечення

З коробки OnePlus Pad 2 працює на Android 14, але його можна оновити до п'ятнадцятої ОС. Використовується фірмова оболонка OxygenOS 15, яку оптимізували під великий екран. З програмним забезпеченням справді все відмінно. 

Не варто вірити в твердження, що тільки Айпади круто оптимізовані. Так, у них більше можливостей, але, якщо користувач купує пристрій для розваг і іноді роботи - йому буде достатньо Андроїда.

Інтерфейс OnePlus Pad 2 зручний, стильний і функціональний. Розмітка робочого столу нагадує iOS, але це не погано. Єдине, що по краях сенсорна панель залишається неробочою. Наприклад, ви не можете перетягнути іконку програми в крайній лівий кут. 

Google-застосунки повністю адаптовані під планшет, як і фірмовий софт. Є поділ екрана. Шторка повідомлень симпатична і функціональна. Не вистачає можливості транслювати екран на телевізор, як це реалізовано у південнокорейського бренду з функцією Samsung DeX. (19)

Операційна система OnePlus Pad 2 стабільна, з красивою анімацією. Нічого не лагає, з додатків не викидає, випадкових перезавантажень не буває. Тому з приводу інтерфейсу можете не турбуватися. 

Камери

Усі ми розуміємо, що планшети не створені для якісної фото- і відеозйомки. Зателефонувати комусь по відеозв'язку - так, такий сценарій затребуваний. Для цього в OnePlus Pad 2 присутня фронтальна 8-мегапіксельна камера. 

Основна на 13 Мп, і фотографувати на неї людей або архітектуру точно не варто. Будемо відверті, якість знімків на низькому рівні. Більше підходить для сканування документів та інших дрібних завдань. 

OnePlus Pad 2 вміє записувати відеоролики на головну камеру в 4K з 30 кадрами в секунду, а фронталка обмежена 1080p@30fps. Стабілізація електронна, оптичну не завезли. Більше нічого сказати. 

Автономність і зарядка

Не забуваємо про автономність нашого пристрою. OnePlus Pad 2 отримав акумулятор на 9510 мАг. Його змогли помістити в такий тонкий корпус. В принципі, це стандартна цифра для планшетів, нічого незвичайного.

Якщо використовувати пристрій для споживання контенту, отримаємо близько 10 годин роботи екрана. Ігри знижують це значення до 6-7 годин. 

У додатку SmartViser ми порівняли час автономної роботи OnePlus Pad 2 з конкурентами. Як бачимо, трохи кращий показник демонструє Xiaomi Pad 6S Pro і Samsung Galaxy Tab S9 Ultra, а iPad Pro 11 (2024) вибивається в лідери. 

Реалізована 67-ватна дротова зарядка. За допомогою неї Ванплас Пад 2 підживиться до 64% за 30 хвилин. Для досягнення 100% знадобиться 81 хвилина. 

Ціна і висновки

У нашому інтернет-магазині OnePlus Pad 2 можна придбати за 19 199 грн у модифікації 12/256 ГБ. Це найвигідніша ціна по Україні. У яких випадках варто звертати увагу на цей планшет? Перш за все, якщо підбираєте мультимедійний апарат. Він ідеальний для дозвілля, ігор, перегляду фільмів.

Виглядає стильно і добротно, оснащений продуктивною «начинкою» і комплектується стилусом з клавіатурою. Що ще потрібно для щастя? 

Якщо ж важлива GPS-навігація і наявність SIM-слота - така модель не підійде. Професійним дизайнерам краще звернути увагу на продукцію Apple через більшу кількість відповідного софту.

У OnePlus також є доступна модель під назвою Pad 8 з діагоналлю 11.6 дюймів і процесором Mediatek MT6983. Підбираєте зовсім бюджетний варіант? Тоді придивіться до Xiaomi Redmi Pad Pro або Xiaomi Redmi Pad SE

Для поціновувачів важкого люксу існує красень Samsung Galaxy Tab S10 Ultra з 14.6-дюймовим AMOLED-екраном, чипом MediaTek Dimensity 9300+ і акумулятором на 11200 мАг.

Вибір планшетів великий, але OnePlus Pad 2 впевнено займає верховенство в середньобюджетному сегменті. 

Плюси:

  • Преміальний дизайн;
  • корпус із металу;
  • підтримка стилуса і клавіатури;
  • 6 динаміків;
  • тонкі рамки навколо екрана;
  • 12.1-дюймовий IPS-екран;
  • роздільна здатність дисплея 2120 x 3000 точок, частота оновлення - 144 Гц;
  • достатня яскравість екрана;
  • продуктивний процесор Snapdragon 8 Gen 3;
  • оновлення до Android 15;
  • оптимізована прошивка OxygenOS 15;
  • акумулятор ємністю 9510 мАг;
  • 67-ватна зарядка;
  • глобальна версія;
  • адекватна ціна.

Мінуси:

  • Урізана комплектація;
  • немає слота для SIM-карти;
  • відсутня GPS-навігація;
  • немає апаратного сканера відбитків пальців;
  • слабкі камери.

Інтернет-магазин Androprice пропонує вигідні ціни на нову та уживану техніку.

Відеоогляд