Який Xiaomi, Redmi або Poco купити в 2025 році — від $100 до $1000

06 березня 2025

Привіт, друзі. Ми підготували великий гайд для тих, хто цікавиться, які смартфони Xiaomi купити у 2025 році, щоб це було актуально й оптимально за співвідношенням ціни та характеристик. У цієї компанії та її суббрендів величезний вибір топових моделей з бюджетного, середнього і флагманського сегмента. При цьому вартість завжди адекватна. Подивімося, що цікавого можна знайти в асортименті смартфонів Redmi, Xiaomi й Poco.

Смартфони до 8000 грн (початковий рівень)

Добірку відкривають бюджетні моделі Xiaomi, які представлені в лінійці Редмі. Якщо вибирати гідні апарати, то увагу відразу привертає Redmi Note 13 5G і його наступник Redmi Note 14 5G. В обох моделей однакові AMOLED-екрани з роздільною здатністю 1080х2400 пікселів і частотою оновлення 120 Гц. Новинка трохи краща за яскравістю - 1200 ніт проти 1000 ніт у попередника. 

Redmi Note 14 виграє внаслідок процесора Dimensity 7025 Ultra. Ноут 13 таким відносно продуктивним чипсетом похвалитися не може, оскільки працює на слабшому Dimensity 6080. Єдиний недолік нової версії полягає в базовій модифікації на 6 ГБ оперативної та 128 ГБ постійної пам'яті. 

Акумулятор Redmi Note 14 також кращий, ємністю 5110 мАг зі швидкою зарядкою 45 Вт. Основний і надширококутний об'єктиви у смартфонів однакові. 

Смартфони до 11 000 грн (бюджетний рівень)

У цю категорію потрапили не тільки найкращі Redmi 2025 року. На звання топових бюджетників заслуговують Redmi Note 14 Pro 4G, Poco X6, Redmi Note 13 Pro 5G і Poco X7. Ви не здивуєтеся, якщо ми скажемо, що перше місце дісталося саме Poco X7. На другому - Redmi Note 13 Pro 5G.

У Поко є повноцінний вологозахист IP68, а роль процесора виконує Dimensity 7025 Ultra. Redmi Note 13 обмежився чипом Snapdragon 7s Gen 2. При цьому в нього краща основна камера, адже роздільна здатність 200 Мп дає змогу створювати супердеталізовані фотографії. 

Попри майже однакові характеристики екранів, Poco X7 тут теж виграє. Його дисплей яскравіший і якісніший, навіть наближений до флагманського рівня. З мінусів - заокруглені краї. Redmi Note 13 Pro 5G оснащений плоскою матрицею, та й виглядає симпатичніше.

Слід враховувати, що Poco X7 оновлюватиметься на два роки довше за Редміка. Та й з автономністю у нього жодних проблем завдяки акумулятору на 5110 мАг. Це однозначно найкращий бюджетник на сьогодні. 

Смартфони до 15 000 грн (середній рівень)

Вирішуючи, який смартфон вибрати із середнього сегмента, відповідь може здатися очевидною. Адже нещодавно було анонсовано найкращий Poco 2025 року, а саме модель X7 Pro. Але не все так однозначно. У нього теж є суперник в особі Xiaomi 13T

За багатьма параметрами Poco X7 Pro кращий за свого конкурента. Взяти хоча б 6.67-дюймовий AMOLED-екран роздільною здатністю 1220х2712 пікселів. Пікова яскравість досягає 1400 ніт. У Xiaomi 14T яскравість на піку трохи менша - 1200 ніт, зате максимальна частота оновлення досягає 144 Гц, а не 120 Гц.

Процесори в обох телефонів потужні та точно не дешеві. Але Poco X7 Pro використовує нове покоління в особі Dimensity 8400 Ultra, що дає йому змогу увійти до списку найкращих смартфонів для ігор. Xiaomi 13T трохи відстає через Dimensity 8200 Ultra. 

Щодо початкових модифікацій пам'яті все однаково: і там, і там 8 ГБ оперативної та 256 ГБ постійної пам'яті. То в чому ж сильна сторона Xiaomi 13T, через яку він потрапив до цього списку?

Камери - його основна перевага. Головний сенсор IMX707 на 50 Мп, ультраширик на 12 Мп і навіть 50-мегапіксельний телефотооб'єктив, хоч і з 2-кратним оптичним зумом. Фронтальна камера роздільною здатністю 20 Мп створює дуже симпатичні та якісні селфі, хоч запис відео на неї й обмежений 1080p. 

Дизайн Xiaomi 13T стильний і нагадує молодший флагман. Його задня кришка виконана зі скла, забарвлення базові й елегантні.

А ось на боці Poco X7, як уже говорили, продуктивний процесор і крута автономність. Батарея на 6000 мАг з легкістю забезпечує півтора дня роботи, а 90-ватна зарядка підживлює майже миттєво. Матеріали корпусу тут дешеві, та й зовнішній вигляд на любителя. 

Xiaomi 13T із заводу постачався на Android 13, але виробник оновлюватиме його протягом чотирьох років. Тобто, сімнадцята версія «зеленого робота» точно має прилетіти. Poco X7 Pro вийшов з Android 15 і надалі оновиться до вісімнадцятої версії. Перевага, як бачимо, на боці Поко.

Смартфони до 20 000 грн (молодші флагмани)

Підіймаємо цінову планку, і знову в лідери вибиваються смартфони Poco. Точніше, поки що один смартфон під назвою Poco F6 Pro. Він може скласти конкуренцію такому топовому варіанту, як Xiaomi 14T

Майже за всіма параметрами Поко виявляється кращим за Сяомі. AMOLED-екран діагоналлю 6.67 дюймів отримав дуже високу роздільну здатність 2.5K. Poco зі свого боку може похвалитися піковою яскравістю 1600 ніт і навіть частотою оновлення 144 Гц.

Також у Poco F6 Pro дорожчі матеріали корпусу - це задня кришка зі скла та алюмінієвий каркас. Xiaomi 14T отримав пластикову раму, хоча й має доволі привабливий вигляд. 

Відчувається і різниця в продуктивності: Poco на раз-два справляється з усіма важкими завданнями завдяки Snapdragon 8 Gen 2. Xiaomi 14T працює під управлінням Dimensity 8300 Ultra, який трохи слабший.

Якщо підбираєте смартфони з хорошою камерою, це точно Xiaomi 14T. Тут встановлено солідний набір: основний модуль на 50 Мп з OIS + телефото 50 Мп з 2-кратним оптичним зумом + ультраширик на 12 Мп. Робиться акцент на оптиці Leica, а запис відео можливий у 4K з 60 кадрами на секунду. У Поко в плані камер все гірше. 

Варіанти пам'яті та акумулятори однакові. Є модифікація на 12 Гб оперативної та 256 Гб внутрішньої пам'яті, а ємність батарей - 5000 мАг. За потужністю зарядки виграє Poco F6 Pro - 120 Вт проти 67 Вт у Xiaomi 14T.

До 30 000 грн (флагманський рівень)

Якщо обговорювати флагмани Xiaomi 2025, виділяється Xiaomi 14T Pro. Це нереально крута модель, навіть якщо говорити не про внутрішню конкуренцію, а про загальну серед інших брендів. Перед нами справжній ТОП ринку з преміальними матеріалами корпусу, вологозахистом IP68, eSIM, бездротовою зарядкою на 50 Вт. 

AMOLED-екран з роздільною здатністю 1220 x 2712 точок видає пікову яскравість 4000 ніт, оновлюється з частотою 144 Гц, підтримує режими Dolby Vision і HDR10+. Його чипсет Mediatek Dimensity 9300+ - один із найпотужніших на ринку, а флагманський набір камер ідеально підійде вимогливому користувачеві. Його основна камера навіть вміє записувати відео у 8K@30fps, а фронтальна - у 4K з 30fps.

Батарея Xiaomi 14T Pro на 5000 мАг, а 120-ватна зарядка підживлює до 100% всього за 19 хвилин. Погодьтеся, що це справжня ракета, а не смартфон. 

З чистокровних флагманів бренду можна придивитися до китайських Xiaomi 14 або Xiaomi 15. Але це вже спірний варіант. Він підходить для тих, хто готовий користуватися телефоном англійською мовою. Та й фірмова китайська оболонка навряд чи комусь сподобається. Це не азійські смартфони холдингу BBK, які, в принципі, цілком комфортні.

До 40 000 грн (преміальний рівень)

Маючи в кишені 40 000 грн, не варто купувати телефон Сяомі. Думаю, багато хто це і так розуміє. За ці гроші можна взяти той самий Samsung або Pixel. З камерофонів рекомендуємо смартфони vivo.

Xiaomi 14 Ultra постачається з глобальною прошивкою. Це не повноцінна міжнародна версія. Можливі проблеми з роботою NFC і оновленнями «по повітрю». Хто захоче купувати апарат за 40 000 грн і миритися з такими незручностями? 

Для тих, хто твердо налаштований придбати топовий флагман, існує глобальний Xiaomi 14. Такий варіант має право на життя. До того ж у нього компактні габарити. І все ж ми б не радили розглядати щось до покупки вище Xiaomi 14T Pro. На ньому можна зупинитися і заощадити гроші. 

Порівняння моделей: Xiaomi, Redmi, Poco

Орієнтуватися в асортименті компанії та її лінійках досить просто. Фанати Сяомі вже давно знають ієрархію бренду. А якщо ні, ми зараз коротко пояснимо:

  • Poco - це справжні ТОПи за свої гроші, головна фішка яких - потужний процесор. Дизайн і камери зазвичай повз. Підходять тим, хто шукає доступну робочу конячку з продуктивною «начинкою». Готові змиритися з безглуздим зовнішнім виглядом - тоді це ваш варіант.
  • Redmi - смартфони для народу. Належать до бюджетного сегмента і є оптимальними за сукупністю всіх параметрів. У них нормальний дизайн, камери й процесор. Нічого особливого і видатного.
  • Xiaomi - під власною маркою залишилися тільки молодші та повноцінні флагмани. Потужні, з відмінними камерами та преміальними дизайнами. 

Усе залежить від ваших уподобань і бюджету.

Рекомендації щодо вибору

Смартфони від $100 до $1000 відрізняються за величезною низкою параметрів:

  • До 8000 грн - прості бюджетники для виконання повсякденних завдань (соцмережі, перегляд відео, Інтернет).
  • До 11 000 грн - для аматорської зйомки й нескладних ігор. Трохи кращі, ніж у попередній категорії.
  • До 15 000 грн - середньобюджетний сегмент, в якому представлені оптимальні моделі. Коштують недорого і відпрацьовують кожну копійку.
  • До 20 000 грн - молодші флагмани, можливостей яких достатньо для всіх ресурсомістких сценаріїв.
  • До 30 000 грн - флагманські апарати з дорогими матеріалами корпусу, бездротовою зарядкою, вологозахистом та іншими фішками.
  • До 40 000 - ультрафлагмани і камерофони. Для найвимогливіших користувачів, готових заплатити значну суму. 

Керуючись вищеописаним гайдом, ви швидко підберете ідеальний для себе мобільний пристрій.

Висновки

Тепер ви знаєте, які смартфони Xiaomi від $100 до $1000 можна купити. До добірки увійшли тільки найкращі моделі, які заслуговують на увагу користувачів. Вибираючи між ними, потрібно орієнтуватися на продуктивність, камери, екран, автономність, програмне забезпечення та інші фішки.

Зараз виходить дуже багато новинок Сяомі, і це вдалий час, щоб обзавестися якісним девайсом. До того ж в Україні на них досить приємна ціна, а ще діє офіційна гарантія. Радимо подивитися прикріплене відео і бажаємо удачі з покупкою!

Інтернет-магазин Androprice пропонує вигідні ціни на нову та уживану техніку.

Відео